OralB.png

Stort udvalg af billige basisvarer og personlig pleje

Hos os finder du et stort udvalg af helt normale varer til helt normale mennesker - bare billigere. Vores ambition er at tilbyde dig et stort udvalg af Danmark billigste basisvarer og personlig pleje produkter.

NORMAL er dog meget mere end faste lave priser på forskellige mærkevarer. Det er også en anderledes og interessant butiksoplevelse, hvor konstante nyheder supplerer det faste sortiment på over 2.000 varer. For eksempel kan man finde mærker, som man typisk kun ser i udlandet. Det kan være en shampoo, man har købt i udlandet eller den chokoladebar, man fik smag for på sidste ferie.

Find butik

.. i nærheden af dig

Albertslund Centrum

I dag: Lukket

Stationstorvet 24

2620 Albertslund

Tlf: 40900119

Email: albertslund@normal.dk

Læs mere Søg job

Bagsværd

I dag: Lukket

Bagsværd Hovedgade 106

2880 Bagsværd

Tlf: 40900140

Email: bagsvaerd@normal.dk

Læs mere Søg job

Ballerup Centret

I dag: Lukket

Ballerup-centret 2

2750 Ballerup

Tlf: 22 20 79 50

Email: Ballerup@normal.dk

Læs mere Søg job

Bjerringbro

I dag: Lukket

Storegade 16

8850 Bjerringbro

Tlf: 40900143

Email: bjerringbro@normal.dk

Læs mere Søg job

Brønderslev

I dag: Lukket

Albani Plads 2

9700 Brønderslev

Tlf: 40900130

Email: brønderslev@normal.dk

Læs mere Søg job

Egedal Centret

I dag: Lukket

Egedal Centret 88

3660 Stenløse

Tlf: 22207970

Email: egedal@normal.dk

Læs mere Søg job

Esbjerg C.

I dag: Lukket

Kongensgade 33

6700 Esbjerg

Tlf: 40900107

Email: esbjerg@normal.dk

Læs mere Søg job

Esbjerg Storcenter

I dag: Lukket

Gl. Vardevej 230

6715 Esbjerg

Tlf: 40900151

Email: dk1083@normal.dk

Læs mere Søg job

Farum Bytorv

I dag: Lukket

Farum Bytorv 74

3520 Farum

Tlf: 22207993

Email: farum@normal.dk

Læs mere Søg job

Fredericia

I dag: Lukket

Gothersgade 14

7000 Fredericia

Tlf: 22207958

Email: fredericia@normal.dk

Læs mere Søg job

Frederikshavn

I dag: Lukket

Danmarksgade 74B

9900 Frederikshavn

Tlf: 40554314

Email: frederikshavn@normal.dk

Læs mere Søg job

Frederikssund - Sillebroen

I dag: Lukket

A C Hansensvej 2

3600 Frederikssund

Tlf: 21320056

Email: frederikssund@normal.dk

Læs mere Søg job

Frederiksværk

I dag: Lukket

Nordcentret

3300 Frederiksværk

Tlf: 40900139

Email: frederiksvaerk@normal.dk

Læs mere Søg job

Glostrup Shoppingcenter

I dag: Lukket

Hovedvejen 91

2600 Glostrup

Tlf: 40900106

Email: glostrup@normal.dk

Læs mere Søg job

Grenå

I dag: Lukket

Østergade 5

8500 Grenå

Tlf: 40900154

Email: dk1086@normal.dk

Læs mere Søg job

Greve - Waves

I dag: Lukket

Over Bølgen 7 D

2670 Greve

Tlf: 22207955

Email: waves@normal.dk

Læs mere Søg job

Greve Midtby Center

I dag: Lukket

Haderslev

I dag: Lukket

Gravene 1

6100 Haderslev

Tlf: 40900144

Email: haderslev@normal.dk

Læs mere Søg job

Hellerup

I dag: Lukket

Strandvejen 161

2900 Hellerup

Tlf: 40900135

Email: hellerup@normal.dk

Læs mere Søg job

Helsingør Bycenter

I dag: Lukket

Stürups plads 1

3000 Helsingør

Tlf: 22207988

Email: helsingor@normal.dk

Læs mere Søg job

Herlev

I dag: Lukket

Herlev Torv 28 D

2730 Herlev

Tlf: 40548376

Email: herlev@normal.dk

Læs mere Søg job

Herning C.

I dag: Lukket

Bredgade 28

7400 Herning

Tlf: 22207969

Email: herning@normal.dk

Læs mere Søg job

HerningCentret

I dag: Lukket

Lejemål 91

7400 Herning

Tlf: 40900125

Email: herningcentret@normal.dk

Læs mere Søg job

Hillerød

I dag: Lukket

Slotsgade 7

3400 Hillerød

Tlf: 22207963

Email: hillerod@normal.dk

Læs mere Søg job

Hjørring - Metropol

I dag: Lukket

Østergade 30

9800 Hjørring

Tlf: 22207978

Email: hjorring@normal.dk

Læs mere Søg job

Holbæk

I dag: Lukket

Ahlgade 17B

4300 Holbæk

Tlf: 40900146

Email: holbaek@normal.dk

Læs mere Søg job

Holstebro

I dag: Lukket

Nørregade 14

7500 Holstebro

Tlf: 22207964

Email: holstebro@normal.dk

Læs mere Søg job

Holte Midtpunkt

I dag: Lukket

Lejemål 1-8

2840 Holte

Tlf: 40900105

Email: holte@normal.dk

Læs mere Søg job

Horsens

I dag: Lukket

Søndergade 13

8700 Horsens

Tlf: 22207961

Email: horsens@normal.dk

Læs mere Søg job

Hvidovre - Frihedens Butikscenter

I dag: Lukket

Strandmarksvej 20

2650 Hvidovre

Tlf: 22207979

Email: hvidovre@normal.dk

Læs mere Søg job

Hvidovre C.

I dag: Lukket

Lejemål 1006

2650 Hvidovre

Tlf: 40900138

Email: hvidovrec@normal.dk

Læs mere Søg job

Hørsholm Midtpunkt

I dag: Lukket

Hørsholm Midtpunkt, Lejemål 151

2970 Hørsholm

Tlf: 40900126

Email: hoersholm@normal.dk

Læs mere Søg job

Ishøj By Center

I dag: Lukket

Ishøj Østergade 29, 1

2635 Ishøj

Tlf: 22207997

Email: ishoj@normal.dk

Læs mere Søg job

Kalundborg

I dag: Lukket

Kordilgade 6

4400 Kalundborg

Tlf: 40900104

Email: kalundborg@normal.dk

Læs mere Søg job

Kolding C.

I dag: Lukket

Rendebanen 13

6000 Kolding

Tlf: 40900129

Email: koldingcity@normal.dk

Læs mere Søg job

Kolding Storcenter

I dag: Lukket

Skovvangen 42

6000 Kolding

Tlf: 22207977

Email: kolding@normal.dk

Læs mere Søg job

København - Amager Centret

I dag: Lukket

Reberbanegade 3

2300 København S

Tlf: 22207995

Email: amagercenteret@normal.dk

Læs mere Søg job

København - Christianshavns Torv - åbner d. 16. august

I dag: Lukket

Torvegade 45-47

1400 København

Tlf:

Email:

Læs mere Søg job

København - Dronningens Tværgade

I dag: Lukket

Dronningens Tværgade 30

1302 København

Tlf: 40 90 01 53

Email: dk1085@normal.dk

Læs mere Søg job

København - Fields

I dag: Lukket

Arne Jacobsens Allé 20

2300 København S

Tlf: 22207967

Email: fields@normal.dk

Læs mere Søg job

København - Fisketorvet

I dag: Lukket

Kalvebod Brygge 59

1561 København V

Tlf: 22207968

Email: fisketorvet@normal.dk

Læs mere Søg job

København - Købmagergade

I dag: 10:00 - 16:00

Købmagergade 60

1150 København K.

Tlf: 22207972

Email: kobmagergade@normal.dk

Læs mere Søg job

København - Nørrebro Bycenter

I dag: Lukket

Lejemål 6159

2400 København NV.

Tlf: 40900102

Email: noerrebrobyc@normal.dk

Læs mere Søg job

København - Strøget

I dag: 10:00 - 19:00

Nygade 1-3

1164 København

Tlf: 40900134

Email: stroegetkbh@normal.dk

Læs mere Søg job

København - Vesterbrogade

I dag: Lukket

Vesterbrogade 80-82

1620 København V.

Tlf: 22207956

Email: vesterbrogade@normal.dk

Læs mere Søg job

København N - Nørrebrogade

I dag: Lukket

Nørrebrogade 174

2200 København N

Tlf: 40900159

Email: dk1091@normal.dk

Læs mere Søg job

Køge

I dag: Lukket

Brogade 11-13

4600 Køge

Tlf: 40900118

Email: koege@normal.dk

Læs mere Søg job

Lyngby Storcenter

I dag: Lukket

Lyngby Storcenter 53

2800 Kongens Lyngby

Tlf: 40900137

Email: lyngbystc@normal.dk

Læs mere Søg job

Middelfart

I dag: Lukket

Nytorv 7

5500 Middelfart

Tlf:

Email: dk1084@normal.dk

Læs mere Søg job

Nakskov

I dag: Lukket

Nygade 4 A

4900 Nakskov

Tlf: 40900131

Email: nakskov@normal.dk

Læs mere Søg job

Nykøbing F.

I dag: Lukket

Østergågade 11-15

4800 Nykøbing F.

Tlf: 22207971

Email: nykobingf@normal.dk

Læs mere Søg job

Næstved - Axeltorv

I dag: Lukket

Axeltorv 1

4700 Næstved

Tlf: 40 90 01 55

Email: dk1087@normal.dk

Læs mere Søg job

Næstved Storcenter

I dag: Lukket

Butik B

4700 Næstved

Tlf: 40900103

Email: naestved@normal.dk

Læs mere Søg job

Odder

I dag: Lukket

Rosensgade 28

8300 Odder

Tlf: 40900147

Email: odder@normal.dk

Læs mere Søg job

Odense - Rosengårdcentret

I dag: Lukket

Ørbækvej 75A

5220 Odense

Tlf: 40900149

Email: DK1081@normal.dk

Læs mere Søg job

Odense C.

I dag: Lukket

Vestergade 67

5000 Odense C

Tlf: 22207954

Email: odense@normal.dk

Læs mere Søg job

Randers C.

I dag: Lukket

Dytmærsken 5

8900 Randers C

Tlf: 21160057

Email: randers@normal.dk

Læs mere Søg job

Randers Storcenter

I dag: Lukket

Merkurvej 55

8960 Randers SØ

Tlf: 40900111

Email: randersstc@normal.dk

Læs mere Søg job

Ribe

I dag: Lukket

Saltgade 10

6770 Ribe

Tlf: 40900136

Email: ribe@normal.dk

Læs mere Søg job

Ringsted

I dag: Lukket

Torvet 1

4100 Ringsted

Tlf: 40900132

Email: ringsted@normal.dk

Læs mere Søg job

Roskilde

I dag: Lukket

Skomagergade 5-7

4000 Roskilde

Tlf: 22207962

Email: roskilde@normal.dk

Læs mere Søg job

Roskilde - RO's Torv,

I dag: Lukket

St.16

4000 Roskilde

Tlf: 40900121

Email: rostorv@normal.dk

Læs mere Søg job

Rødovre Centrum

I dag: Lukket

Lejemål RC48

2610 Rødovre

Tlf: 22207999

Email: rodovre@normal.dk

Læs mere Søg job

Rønne

I dag: Lukket

Nordre Kystvej 32 ved Snellemark Centret

3700 Rønne

Tlf: 40900157

Email: dk1089@normal.dk

Læs mere Søg job

Silkeborg

I dag: Lukket

Vestergade 22

8600 Silkeborg

Tlf: 22207951

Email: silkeborg@normal.dk

Læs mere Søg job

Skanderborg

I dag: Lukket

Adelgade 61

8660 Skanderborg

Tlf: 40900133

Email: skanderborg@normal.dk

Læs mere Søg job

Skive

I dag: Lukket

Nørregade 22

7800 Skive

Tlf: 40900124

Email: skive@normal.dk

Læs mere Søg job

Slagelse - Vestsjællands Centret

I dag: Lukket

Vestsjællandscenteret 10A, st. 4

4200 Slagelse

Tlf: 22207989

Email: slagelse@normal.dk

Læs mere Søg job

Svendborg

I dag: Lukket

Kattesundet 2

5700 Svendborg

Tlf: 40900117

Email: svendborg@normal.dk

Læs mere Søg job

Sønderborg - Borgen

I dag: Lukket

Kastanie Alle 3

6400 Sønderborg

Tlf: 40539734

Email: sonderborg@normal.dk

Læs mere Søg job

Thisted

I dag: Lukket

Torvegade 4-6

7700 Thisted

Tlf: 22207996

Email: thisted@normal.dk

Læs mere Søg job

Tønder

I dag: Lukket

Vestergade 19

6270 Tønder

Tlf: 40900127

Email: toender@normal.dk

Læs mere Søg job

Taastrup - City2

I dag: Lukket

City2

2630 Taastrup

Tlf: 22207975

Email: city2@normal.dk

Læs mere Søg job

Valby - Spinderiet

I dag: Lukket

Spinderiet

2500 Valby

Tlf: 40900120

Email: valby@normal.dk

Læs mere Søg job

Vanløse - Kronen

I dag: Lukket

Apollovej 33

2720 Vanløse

Tlf: 40900150

Email: dk1082@normal.dk

Læs mere Søg job

Vejen

I dag: Lukket

Nørregade 14

6600 Vejen

Tlf: 40900128

Email: vejen@normal.dk

Læs mere Søg job

Vejle

I dag: Lukket

Torvegade 3

7100 Vejle

Tlf: 22207953

Email: vejle@normal.dk

Læs mere Søg job

Viborg

I dag: Lukket

Sct. Mathias Gade 33

8800 Viborg

Tlf: 40544751

Email: viborg@normal.dk

Læs mere Søg job

Vojens

I dag: Lukket

Rådhuscentret 47

6500 Vojens

Tlf: 40900142

Email: vojens@normal.dk

Læs mere Søg job

Vordingborg

I dag: Lukket

Algade 81

4760 Vordingborg

Tlf: 40900141

Email: vordingborg@normal.dk

Læs mere Søg job

Værløse Bymidte

I dag: Lukket

Bymidten 90

3500 Værløse

Tlf: 40900112

Email: vaerloese@normal.dk

Læs mere Søg job

Aabenraa

I dag: Lukket

Ramsherred 51 A

6200 Aabenraa

Tlf: 40900115

Email: aabenraa@normal.dk

Læs mere Søg job

Aalborg - Bispensgade

I dag: Lukket

Bispensgade 14

9000 Aalborg

Tlf: 40900148

Email: aalborgbispensgade@aalborg.dk

Læs mere Søg job

Aalborg City

I dag: Lukket

Slotsgade 3

9000 Aalborg

Tlf: 22207952

Email: aalborg@normal.dk

Læs mere Søg job

Aalborg Storcenter

I dag: Lukket

Hobrovej 450-452

9200 Aalborg SV.

Tlf: 22207960

Email: aalborgstc@normal.dk

Læs mere Søg job

Aarhus - Bruuns Galleri

I dag: Lukket

M. P. Bruuns Gade 25

8000 Aarhus C

Tlf: 22207991

Email: bruuns@normal.dk

Læs mere Søg job

Aarhus - City Vest

I dag: Lukket

Gudrunsvej 7

8220 Brabrand

Tlf: 22207976

Email: cityvest@normal.dk

Læs mere Søg job

Aarhus - Ryesgade

I dag: Lukket

Ryesgade 4

8000 Aarhus C

Tlf: 40900158

Email: dk1090@normal.dk

Læs mere Søg job

Aarhus - Telefontorvet

I dag: 10:00 - 17:00

Telefontorvet 10

8000 Aarhus C

Tlf: 40900156

Email: dk1088@normal.dk

Læs mere Søg job

Aars

I dag: Lukket

Himmerlandsgade 84

9600 Aars

Tlf: 40900123

Email: aars@normal.dk

Læs mere Søg job